אודות החווה

מזה 30 שנה, מתמחה "חוות תקוע" בגידול, שיווק וייבוא של פירות וירקות ייחודיים ואיכותיים.

החווה נוסדה בשנת 1986 על-ידי מירה ויגנסברג ואורן קסלר אשר התחילו אותה כ"בית גידול" עצמאי לפטריות יער למאכל ופיתחו בחווה שיטות מדויקות ומדעיות לגידול פטריות אלו בתנאי חום, לחות וחשכה מבוקרים. שיטות אלה הקנו לחווה מוניטין - הן בקרב המגדלים החקלאיים והן בקרב קהילת השפים - כגורם המקצועי המוביל בארץ לגידול פטריות מיוחדות. בהמשך, נוספו לסל המוצרים פטריות מיוחדות נוספות כמו גם ירקות נוספים אשר היו "אורחים" חדשים בשוק הישראלי והגדילו את העניין ואת הביקוש למגוון רחב יותר וחידושים נוספים. 

 מאז ועד היום,אנו בחווה עושים מאמץ להרחיב את סל המוצרים ולהביא לשולחן הישראלי מבחר של טעמים מיוחדים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ונותנים מענה לדרישה הגוברת של לקוחותינו למזון טבעי ובריא.

מוצרינו הנם הן מתוצרת מקומית והן ממחוזות רחוקים ואקזוטיים והם כוללים : פטריות טריות ומיובשות מסוגים שונים, ג'ינג'ר טרי, אנדיב (עולש), עגבניות לחות ומיובשות, ליים אמיתי, בצלצלי שאלוט ועוד ועוד. אנו בחווה מכנים את מוצרינו "האוצרות שלנו" שכן כל מוצר נבחר ונבחן בקפידה על מנת שיענה לסטנדרט הגבוה של איכות, בריאות וכמובן- טעם.   

כיום, בזכות הרחבת המגוון והוזלה במחירים, ניתן למצוא את "האוצרות שלנו" בכל רחבי הארץ וכמעט בכל מטבח ישראלי.

אנו עושים מאמץ להיות קשובים ללקוחותינו ולהמשיך לחדש ולהפתיע תוך הקפדה בלתי-מתפשרת על איכות ושירות.

נשמח לעמוד לשרותכם תמיד.
צוות החווה!

 

חזון חוות תקוע

מזון ייחודי למטבח הישראלי!

חוות תקוע שואפת להמשיך בדרכה כמובילה ופורצת דרך בתחום שיווק מוצרי מזון ייחודיים יחד עם חיזוק המודעות לערכי החברה החרוטים על דגלה- חדשנות, בריאות ואיכות.  

ערכי החברה

חדשנות- מעל 25 שנה פעילותה של חוות תקוע מתמקדת ברענון וחידוש המטבח הישראלי באמצעות שיווק מוצרי מזון מגוונים, חדשים וייחודיים מהארץ ומכל קצוות תבל. העשרת מגוון מוצרי החברה מתאפשר בזכות הקשבה מתמדת והיענות לצורכי קהל הלקוחות, חובבי הבישול ושפים כאחד.

בריאות- חוות תקוע מביאה לכלל לקוחותיה מן הטוב והבריא שבמוצרים מן הטבע. מוצרינו מתהדרים בשלל סגולות בריאותיות המאפשרות שמירה על אורח חיים נכון ובריא.

איכות- בחוות תקוע איכות משמעה התחייבות ללקוחותינו למוצרים טריים, בריאים ומזינים המיוצרים בתנאים אופטימאליים. בכדי לעמוד בהתחייבותנו, חומרי הגלם נבחרים בקפידה, תהליכי הגידול והאריזה מתבצעים באמצעי מיכון טכנולוגיים מתקדמים, תחת פיקוח קפדני ובליווי בקרת איכות בלתי מתפשרת. כל המוצרים משווקים באישור משרד הבריאות ותחת פיקוח של כשרות מהדרין.

הערכה לעובדי החברה-  הנהלת החווה מאמינה שהישגי החברה נולדים בזכות תרומתם של עובדיה. חוות תקוע ממוקמת בישוב תקוע ומרבית עובדי החווה הינם תושבי הישוב והסביבה כך שבטבעיות רבה נוצר הווי חברי- משפחתי אשר מלווה את העובדים בעבודתם. עובדי החווה גומלים ברמת אכפתיות גבוהה ומהווים שותפים בעשייה ובקבלת החלטות.

שירות- רמת השירותיות הגבוהה והאדיבות בחוות תקוע היא פועל יוצא של האכפתיות הגבוהה של עובדיה.לקוחותינו זוכים לאוזן קשבת ונכונות רבה לעזור בכל עת יחד עם מקצועיות, מהירות תגובה ושקיפות מלאה המשרים ביטחון על לקוחותינו.